Privatūs vakarėliai

Jei kas nors žino, kas yra nepamirštamas vakarėlis, tai Modestas vienas iš jų. Iliuzionistas, apsiginklavęs plačiu stebuklų repertuaru, kurie vyksta prieš pat publikos akis ir net pačių žiūrovų rankose. Jei norite, kad vakarėlis būtų pilnas gerų emocijų ir nuostabos jau dabar skambinkite Modestui. Tai bus vakaras, apie kurį svečiai kalbės dar ilgai.

Kiekvienas renginys yra individualus, todėl mes visada pasiruošę Jums patarti ir pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasirodymus.

Magija iš arti

Tai ideali ir nepamirštama bet kokios šventės dalis. Vaikštinėjimo stiliaus šou, idealiai tinkamas oficialiai, aplinkai, reprezentaciniams, įmonių ar kokteilių vakarėliams. Modestas įsimaišes tarp svečių individualiai demonstruodamas neįtikėtinus triukus, kurie vyksta prieš pat žiūrovų akis arba net jų pačių rankose!

Magija iš arti yra unikalus stilius leidžiantis  vienu metu stebinti ne tik mažas  svečių grupeles, bet ir didesnį būrį žiūrovų. Modestas priblokš publiką stogą raunančiais kortų triukais arba sužavės juos komedijos ir rankų miklumo deriniu. Dėl vieno dalyko galite būti tikri: nėra geresnės magijos rūšies nei ši.

Sceninę magija

Tai profesionalūs, aukštos klasės pasirodymai, išsiskiriantys savo unikaliu stiliumi ir įspudingais triukais. Jie skirti didesniam žiūrovų skaičiui

Iliuzionisto pasirodymai vyksta visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Domina kaina ar platesnė informacija? Susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

El. paštas (būtina)

Telefono Nr.

Žinutė