Verslo renginiai

Ieškote atlikėjo kuris padarytų Jūsų klientams ir partneriams nepamirštamą įspūdį ? Jei artėja solidus verslo renginys, neoficialus partnerių susitikimas, ar padėkos vakaras ir norite padaryti jį išskirtiniu nedvejokite, Iliuzionistas yra geriausias pasirinkimas šiam darbui atlikti.

Kiekvienas renginys yra individualus, todėl mes visada pasiruošę Jums patarti ir pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasirodymus.

Magija iš arti

Tai ideali ir nepamirštama bet kokios šventės dalis. Vaikštinėjimo stiliaus šou, idealiai tinkamas oficialiai, aplinkai, reprezentaciniams, įmonių ar kokteilių vakarėliams. Modestas įsimaišes tarp svečių individualiai demonstruodamas neįtikėtinus triukus, kurie vyksta prieš pat žiūrovų akis arba net jų pačių rankose!

magija iš arti yra unikalus stilius leidžiantis vienu metu stebinti ne tik mažas  svečių grupeles, bet ir didesnį būrį žiūrovų. Modestas priblokš publiką stogą raunančiais kortų triukais arba sužavės juos komedijos ir rankų miklumo deriniu. Dėl vieno dalyko galite būti tikri: nėra geresnės magijos rūšies nei ši.

Sceninę magija

Sceninė magija – profesionalūs, aukštos klasės pasirodymai, išsiskiriantys savo unikaliu stiliumi ir įspudingais triukais. Jie skirti didesniam žiūrovų skaičiui

Verta žinoti

Kviečiant svarbiausius klientus ir partnerius labai svarbu pasirinkti ir tinkamą atlikėją, kuris išmano tokio pobūdžio renginių specifiką ir žino kada reikia užimti publiką, o kada „pailsėti“. Patikėkite šį darbą profesionalams ir būkite ramūs – momentas kai Jus beveik sudaužėte puikaus 21 metus brandinto Glen Livet taurėmis dėl naujos partnerystės nebus pertrauktas nesavalaikio: „išsirinktite kortą“

Iliuzionisto pasirodymai vyksta visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Domina kaina ar platesnė informacija? Susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

El. paštas (būtina)

Telefono Nr.

Žinutė