Magija vestuvėse

Vestuvės – tai ne tik pati magiškiausia diena Jūsų gyvenime, tai ko gero pati didžiausia ir svarbiausia Jūsų organizuojama šventė į kurią susirinks geriausi draugai ir artimieji, tinkamai pasirūpinti Jų nuotaika ir turėti pribloškiantį atlikėją būtų tikrai tobula.

Paprastai vestuvių šventė trunką visą dieną todėl tikrai svarbu, kad  reikiamais momentais Jūsų svečiai būtų užimti ir nenuobodžiautų. Jei esate pasiruošę padovanoti savo svečiams dozę geros nuotaikos ir ilgai išliekančius prisiminimus, jau dabar drąsiai skambinkite Modestui.

Su patyrusia komanda galime pravesti visą Jūsų šventinį vakarą. Sužinoti daugiau

Jaunieji dažnai svarsto, kurioje šventės dalyje geriausiai tiktų iliuzionistas. Pateikiame Jums keletą nestandartiniu idėjų

Magija po sutuoktuvių ceremonijos, fotosesijų metu

Šis pasirinkimas neabejotinai nustebins ir pralinksmins svečius, kai jie nuobodžiaus tarp užsitęsusių fotosesijų, sveikinimų ar kitų pasyvių pramogų, kuriomis jie ne itin mėgaujasi. Magija – tobulas būdas išvengti nuobodulio bei išlaikyti šventinę nuotaiką svečių tarpe.

Naujos tendencijos

Viena naujausių tendencijų tai svečių sutikimas gatvėje, kai iliuzionistas apsimeta gatvės artistu taip suteikdamas pliūpsnį gerų emocijų dieninėje dalyje. Vėliau veiksmas persikelia į vakarinę dalį ir tik tada svečiai supranta, kad už pilvu privertęs susiimti pasirodymas nebuvo atsitiktinumas.

Magija pasitinkant svečius

Dažnas atvejis kai svečiai gerai nepažįsta vieni kitų, padėkite Jiems pralaužti bendravimo ledus ir atsipalaiduoti su interaktyvia magija, kuri vyksta priešais publikos akis ir net jų pačių rankose. Iliuzionistas keliauja tarp svečių, kiekvienai grupei demonstruodamas trumpą ir linksmą magijos šou. Šis pasirinkimas padės sukurti fantastišką atmosferą ne tik tarp vakaro svečių, bet ir tarp žmonių, kurie atvyksta šiek tiek ankščiau, dar prieš vakaro pradžią.

Magija vakarinėje dalyje

Tai be abejonės populiariausias pasirinkimas. Magija šioje šventės dalyje yra tobulas sprendimas, jeigu norite sklandžiai pereiti nuo dieninės prie vakarinės dalies ar tiesiog praturtinti vakaro programą nuotaikingu ir stebinančiu iliuzionisto pasirodymu.

Vakarui prasidėjus ne visi žmonės mėgaujasi šokiais ar aktyviomis įtraukiančiomis veiklomis. Taigi būtų idealu turėti atlikėją ir ramesnėje aplinkoje. Magija prie baro, poilsio vietose suteikia puikias emocijas ir padeda sukurti jaukią atmosferą ramesniems vakaro svečiams.

Gražūs prisiminimai kuriuos mes kuriame yra puikus suvenyras Jūsų svečiams. Džiaugsimės, jei galėsime prisidėti prie magiškiausios Jūsų gyvenimo dienos kūrimo.

Iliuzionisto pasirodymai vyksta visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Domina kaina ar platesnė informacija? Susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

El. paštas (būtina)

Telefono Nr.

Žinutė