• +370 604 97069
  • info@magicmode.lt

Kodėl populiarėja vestuvių iliuzionistai

Paskelbta | birželio 19, 2014 | geras | Komentarų nėra
magija

Sveikinu!  Jei skaitote šį straipsnį greičiausiai jau ruošiatės savo šventei ir svarstote kokius atlikėjus pasirinkti 🙂

Visame pasaulyje vis labiau populiarėja vestuvių iliuzionistai, ši tendencija neaplenkia ir Lietuvos. Tai tampa populiaru dėl kelių pagrindinių priežasčių:

 Unikalu – dažnai svečiai būna matę daug įvairių atlikėjų, fakyrų, šokėjų, piršlių ar vedėjų dvidešimt metų vedančių renginius pagal ta patį šabloną. Tuo tarpu Iliuzionistas vestuvėse  yra pakankamai  naujas reiškinys, kuris maloniai nustebins Jūsų svečius.

Universalu- iliuzijos meną supranta ir jaunas ir pagyvenęs tai vizuali komunikacija kuriai nebaisūs ir kalbos barjerai.

Praktiška –  iliuzionistas gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos, dirbti mažose erdvėse, lauke,  tam tikri pasirodymai nereikalauja jokių papildomų sąlygų ar technikos.

Geras diskusijų objektas – net iliuzionistui baigus pasirodymą, publika dar ilgai aptarinėja matytus triukus, o apie ką pakalbėti tikrai bus.

Užpildo šventę – iliuzionistas gali užpildyti laiką kol laukiate maisto, pagyvinti tarpus tarp kalbų ar žaidimų, užimti svečius kitose erdvėse.

Geros nuotaikos ir juoko dozė – garantuota. Taip, juoko dozę gali padovanoti ir komikas, tačiau iliuzionistas yra kur kas universalesnis atlikėjas padovanosiantis ne tik juoką bet ir neįtikėtinus magijos triukus kurie vyks tiesiog ant Jūsų delno. Tai yra X faktorius kuris neabejotinai įneš geros nuotaikos ir prisidės prie magiškiausios Jūsų gyvenimo dienos kūrimo.

Palikti atsiliepimą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas viešai.