Privatūs vakarėliai

Jei kas nors žino, kas yra nepamirštamas vakarėlis, tai Modestas vienas iš jų. Iliuzionistas, apsiginklavęs plačiu stebuklų repertuaru, kurie vyksta prieš pat publikos akis ir net pačių žiūrovų rankose. Jei norite, kad vakarėlis būtų pilnas gerų emocijų ir nuostabos jau dabar skambinkite Modestui. Tai bus vakaras, apie kurį svečiai kalbės dar ilgai.

Kiekvienas renginys yra individualus, todėl mes visada pasiruošę Jums patarti ir pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasirodymus.

Bendrasis magijos pasirodymas

Tai valandos trukmės neįtikėtinų magijos triukų ir „stand up comedy“ žanrų derinys. Pasirodymas interaktyvus tad, visuose triukuose dalyvauja ir vakaro svečiai, kurie tampa šou dalimi.

Magija iš arti

Tai nepamirštama bet kokios šventės dalis. Vaikštinėjimo stiliaus šou, idealiai tinkamas svečių pasitikimui, oficialiai aplinkai ar kokteilių vakarėliams. Iliuzionistas įsimaišęs tarp svečių bendrauja ir individualiai demonstruoja neįtikėtinus magijos triukus, kurie vyksta prieš pat žiūrovų akis ar net jų pačių rankose!
Magija iš arti yra unikalus stilius leidžiantis vienu metu stebinti ne tik mažas svečių grupeles, bet ir didesnį būrį žiūrovų. Dėl vieno dalyko galite būti tikri, šis žanras palieka pačius stipriausius prisiminimus.

Iliuzionisto pasirodymai vyksta visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Domina kaina ar platesnė informacija? Susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

El. paštas (būtina)

Telefono Nr.

Žinutė