Verslo renginiai

Ieškote atlikėjo kuris padarytų Jūsų klientams ir partneriams nepamirštamą įspūdį ? Jei artėja solidus verslo renginys, neoficialus partnerių susitikimas, ar padėkos vakaras ir norite padaryti jį išskirtiniu nedvejokite, Iliuzionistas yra geriausias pasirinkimas šiam darbui atlikti.

Kiekvienas renginys yra individualus, todėl mes visada pasiruošę Jums patarti ir pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasirodymus.

Bendrasis magijos pasirodymas

Tai valandos trukmės neįtikėtinų magijos triukų ir „stand up comedy“ žanrų derinys. Pasirodymas interaktyvus tad, visuose triukuose dalyvauja ir vakaro svečiai, kurie tampa šou dalimi.

Magija iš arti

Tai nepamirštama bet kokios šventės dalis. Vaikštinėjimo stiliaus šou, idealiai tinkamas svečių pasitikimui, oficialiai aplinkai ar kokteilių vakarėliams. Iliuzionistas įsimaišęs tarp svečių bendrauja ir individualiai demonstruoja neįtikėtinus magijos triukus, kurie vyksta prieš pat žiūrovų akis ar net jų pačių rankose!
Magija iš arti yra unikalus stilius leidžiantis vienu metu stebinti ne tik mažas svečių grupeles, bet ir didesnį būrį žiūrovų. Dėl vieno dalyko galite būti tikri, šis žanras palieka pačius stipriausius prisiminimus.

Verta žinoti

Kviečiant svarbiausius klientus ir partnerius labai svarbu pasirinkti ir tinkamą atlikėją, kuris išmano tokio pobūdžio renginių specifiką ir žino kada reikia užimti publiką, o kada „pailsėti“. Patikėkite šį darbą profesionalams ir būkite ramūs – momentas kai Jus beveik sudaužėte puikaus 21 metus brandinto Glen Livet taurėmis dėl naujos partnerystės nebus pertrauktas nesavalaikio: „išsirinktite kortą“

Iliuzionisto pasirodymai vyksta visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Domina kaina ar platesnė informacija? Susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

El. paštas (būtina)

Telefono Nr.

Žinutė