Magija vestuvėse

Vestuvės – tai ne tik pati magiškiausia diena Jūsų gyvenime, tai ko gero pati didžiausia ir svarbiausia Jūsų organizuojama šventė į kurią susirinks geriausi draugai ir artimieji, tinkamai pasirūpinti Jų nuotaika ir turėti pribloškiantį atlikėją būtų tikrai tobula.

Paprastai vestuvių šventė trunką visą dieną todėl tikrai svarbu, kad  reikiamais momentais Jūsų svečiai būtų užimti ir nenuobodžiautų. Jei esate pasiruošę padovanoti savo svečiams dozę geros nuotaikos ir ilgai išliekančius prisiminimus, jau dabar drąsiai skambinkite Modestui.

Su patyrusia komanda galime pravesti visą Jūsų šventinį vakarą. Sužinoti daugiau

Bendrasis magijos pasirodymas

Tai valandos trukmės neįtikėtinų magijos triukų ir „stand up comedy“ žanrų derinys. Pasirodymas interaktyvus tad, visuose triukuose dalyvauja ir vakaro svečiai, kurie tampa šou dalimi. Apie šį pasirodymą galima pasakoti daug, bet geriausiai tiesiog pamatyti publikos emocijas pasirodymų metu, jas rasite video galerijoje.

Magija iš arti

Tai nepamirštama bet kokios šventės dalis. Vaikštinėjimo stiliaus šou, idealiai tinkamas svečių pasitikimui, oficialiai aplinkai ar kokteilių vakarėliams. Iliuzionistas įsimaišęs tarp svečių bendrauja ir individualiai demonstruoja neįtikėtinus magijos triukus, kurie vyksta prieš pat žiūrovų akis ar net jų pačių rankose!
Magija iš arti yra unikalus stilius leidžiantis vienu metu stebinti ne tik mažas svečių grupeles, bet ir didesnį būrį žiūrovų. Dėl vieno dalyko galite būti tikri, šis žanras palieka pačius stipriausius prisiminimus.

Gražūs prisiminimai kuriuos mes kuriame yra puikus suvenyras Jūsų svečiams. Džiaugsimės, jei galėsime prisidėti prie magiškiausios Jūsų gyvenimo dienos kūrimo.

Iliuzionisto pasirodymai vyksta visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Domina kaina ar platesnė informacija? Susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

El. paštas (būtina)

Telefono Nr.

Žinutė