• +370 604 97069
  • info@magicmode.lt

Su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės komanda aplankėme Kauno klinikų vaikų onkologijos skyriuje esančius vaikus

Paskelbta | spalio 3, 2017 | geras | Komentarų nėra

Su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės komanda prisijungėme prie gražios Rimanto Kaukėno paramos grupės iniciatyvos ir aplankėme Kauno klinikų vaikų onkologijos ligų skyriuje esančius vaikus.

2012 metais įkurtos Rimanto Kaukėno paramos grupės pagrindinis tikslas yra padėti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams išgyventi diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.

Fondas buria visus bendraminčius ir kiekvieną dieną kartu tikslingai dirba aprūpindami vaikus reikalinga med. įranga, medikamentais, įgyvendindami reikalingas operacijas ir gydymus bei išpildydami jų slaptas svajones.

Vedami šio tikslo, labdaros-paramos fondas kiekvienais metais rengia jau tradicija tapusį renginį, kurio metu pakviečia ne tik Lietuvos krepšinio komandą, bet ir pramogų pasaulio atstovus.

Šį kartą vaikus aplankė ir dovanas jiems įteikė Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjai Donatas Motiejūnas, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas ir Adas Juškevičius. Magijos pasirodymą surengė iliuzionistas Modestas Petrikas.

Palikti atsiliepimą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas viešai.